Keto Peb-Xim Qhuav Konjac Mov | Qis Glycemic Mov | Ketoslim Mo
Txog yam khoom
Ketoslim MoKeto Tri-XimMov Konjac Qhuavyog ib yam khoom noj muaj txiaj ntsig zoo thiab qab heev nrog rau qhov ntsuas glycemic qis, tsim tshwj xeeb rau cov neeg uas tab tom noj zaub mov ketogenic. Ua los ntawm konjac, ib hom zaub hauv paus uas muaj calorie tsawg, muaj fiber ntau, peb muab lwm txoj hauv kev rau koj hloov cov mov ib txwm muaj.
Nws muaj peb xim ci, xim ntshav, ntsuab thiab daj, sawv cev rau peb hom nplej, ntxiv ntau yam rau koj cov pluas noj. Cov xim no muaj yeeb yujmov konjacyuav tsis tsuas yog ua rau koj cov saj saj txaus siab xwb tab sis kuj ntxiv cov xim rau koj cov zaub mov keto.
Qhov feature
Tsib yam ntxwv tseem ceeb ntawm keto peb-ximmov konjacCov khoom noj uas muaj glycemic qis:
1. Cov zaub mov tsis noj nqaij uas yooj yim noj hauv Suav teb
2. Xaiv cov nroj tsuag organic
3. Kev cog qoob loo, tsis muaj tshuaj chiv lossis tshuaj tua kab
4. Kev tshuaj xyuas tes kom paub tseeb tias cov khoom zoo
5. Cov khoom pov thawj
Cov txiaj ntsig
4 Qhov Zoo Tshaj Plaws ntawm keto peb-xim konjac mov qis glycemic index khoom:
1. Kev noj haus zoo, roj tsawg thiab hloov pluas noj tag nrho
2. Qis Glycemic/Qis Gi
3. Haum rau cov neeg mob ntshav qab zib
4. Kev xaiv cov nplej, puv thiab chewy
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Peb-xim Konjac Mov |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Mov, hmoov nplej millet, hmoov pob kws, hmoov qos liab, hmoov qos qab zib, hmoov qos, hmoov buckwheat, hmoov oat, hmoov quinoa, hmoov barley highland, hmoov protein nplej, hmoov fiber, hmoov dib iab, hmoov cordyceps militaris, hmoov celery, hmoov taum Mung, hmoov yam, hmoov cag kudzu, kua txiv mulberry, hmoov wolfberry, hmoov flaxseed,hmoov konjac, hmoov poria, hmoov pob kws amylose siab (tsis kam), ntsev noj tau |
| Nta: | Qis Gi/Rog tsawg/Qis Carbohydrate/Sodium tsawg |
| Kev Ua Haujlwm: | Kev Poob Phaus, Kev Txo Cov Ntshav Qab Zib, Cov Khoom Noj Lwm Yam Rau Mob Ntshav Qab Zib |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Qhov hnyav tag nrho: | hloov kho tau |
| Carbohydrate: | 75.2g |
| Cov Rog: | 1.7g |
| Lub Neej Txee: | 12 Lub Hlis |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom |
| 2. Ntau tshaj 10 xyoo kev paub | |
| 3. OEM ODM OBM muaj | |
| 4. Cov qauv dawb | |
| 5. MOQ qis |
Cov Ntaub Ntawv Txog Kev Noj Haus
| Cov Lus Tseeb Txog Kev Noj Qab Haus Huv | |
| 2 qhov kev pabcuam rau ib lub thawv | |
| Qhov loj ntawm kev faib khoom | 1/2 pob (100g) |
| Tus Nqi Ib Feem Noj: | 356 |
| Cov Calories | |
| % Tus Nqi Txhua Hnub | |
| Tag Nrho Cov Rog 1.7g | 3% |
| Rog Uas Muaj Roj 0g | 0% |
| Cov Rog Trans 0g | |
| Tag Nrho Cov Carbohydrate 75.2g | 25% |
| Cov protein 7.4g | 12% |
| Cov Khoom Noj Muaj Fiber 2.6g | 10% |
| Tag Nrho Cov Qab Zib 0g | |
| Muaj 0g Qab Zib Ntxiv | 0% |
| Sodium 42g | 2% |
| Tsis yog qhov tseem ceeb ntawm cov calories los ntawm cov rog, cov rog saturated, cov rog trans, cov cholesterol, cov suab thaj, vitamin A, vitamin D, calcium thiab hlau. | |
| *Feem pua ntawm Cov Nqi Txhua Hnub yog raws li kev noj zaub mov 2,000 calorie. | |
Duab Qhia Txog
Cov Xwm Txheej Siv Tau
Hoobkas






